Aktuality

Abychom mohli v následujících dnech při jednání se zaměstnavatelem nad přesným složením tarifu či osobního ohodnocení co nejlépe argumentovat, chtěl bych Vás v tuto chvíli požádat o zaslání nejlépe současně platných nástupních tabulek turnusů, kde počet příplatku za nepravidelný nástup v kalendářním měsíci překračuje jejich průměrný počet a to tedy konkrétně: je-li vyplacen více jak 7krát.
 
 
Je nám jasné, že "kvalita" turnusů se v celé republice může velmi lišit, závisí na mnoha faktorech a tak počáteční úvaha zaměstnavatele o pouhém překlopení objemu peněz za tento příplatek a jeho zprůměrování na osobu nebude tím správným řešením. Protože nedisponujeme počtem vyplacených příplatků ale pouze jeho celkovým objemem, pro co nejspravedlivější rozhodování potřebujeme při vyjednávání mít co nejširší přehled o těchto nepravidelných začátcích a koncích směn v jednotlivých turnusech.
 
 
Informaci zašlete prosím na email naší ZOTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
 
 
Předem Vám mnohokrát děkuji za pomoc a stejně jako v předchozím emailu, v případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici.
 
 
S pozdravem
Vincour J.

Přihlášení