Aktuality

  •  V sekci Úvod je základní poslání činnosti odbrodů všeobecně. V této sekci se také nachází pole pro přihlášení registrovaného uživatele. Je tak možnost se přihlásit hned na první stránce webu, nicméně možnost se přihlásit je také ve všech dalších sekcích.
  • V sekci Aktuality budeme zveřejňovat krátké zprávy o aktuálním dění. Najdete zde také informace o rozšíření webu, budoucích hlasováních, konání schůzí či společenských akcí a další informace "z bojiště" :-)
  • Sekce Otázky a odpovědi je forma blogu. Přihlášení uživatelé zde mohou vkládat své otázky či podněty. Protože je možné vložit pouze "na jeden dotaz pouze jednu odpověď", nejdená se tak o diskusní fórum. Samozřejmě zde přijímáme i kritiku ale buďme prosím k sobě všichni navzájem slušní. V této době se to více než hodí...
  • Sekce Informace pro členy je stejně jako předchozí sekce přístupná pouze po přihlášení. Po vstupu se vám zobrazí neveřejné dokumenty jako například zápisy ze schůzí a jednání s vedením, informace prozatím neveřejného charakteru, dokumenty k právní ochraně a jiné.
  • Pro rozkliknutí sekce Kontakty se objeví seznam kontaktů na funkcionáře naší základní organizace. Můžete zde také využít možnost přímého zaslání zprávy k nám prostřednictvím rubriky Napište nám. Pokud byste nám potřebovali zaslat zprávu i s přílohou nebo zprávu velkého rozsahu, napište nám prosím na e-mail uvedený v zápatí webu, zcela dole.
  • V sekci Odkazy jsou zobrazeny webové odkazy na ostatní organizace, které s námi kooperují a my (i vy:-) nějakým způsobem využíváme jejich služeb. 

Přihlášení