Aktuality


Pro plnohodnotné využívání tohoto webu je nutné se registrovat. Bez registrace vám nebude umožněno vkládat dotazy do sekce Otázky a odpovědi, nedostanete se k Zápisům ze schůzí a důvěrným sdělením na webu.
V blízké budoucnosti bude také registrace uživatele nutná pro možnost hlasování ve volbách členů Výboru a revizní komise a také v dalších hlasováních a referendech.

Jak se registrovat?
Postup registrace je totožný jako na většině ostatních webů:
  1. Na spodní stránce v sekci Úvod klikněte na Vytvořit účet.prihlaseni 1
  2. Poté se vám otevře formulář, ve kterém je nutné vyplnit všechna pole a odsouhlasit Ochranu soukromní a Podmínky ujednání. 
  3. Na zadaný e-mail Vám přijde odkaz. Po kliknutí na něj se dostanete zpět na stránky a zde se již přihlásíte zadanými údaji. Po vyplnění údajů a odeslání formuláře dojde k zaslání potvrzovacího e-mailu nejpozději do 24 hodin.
  4. Velmi doporučujeme při již při vyplnění formuláře registrace umožnit vašemu prohlížeči zapamatovat si přihlašovací údaje. 
  5. E-mailová adresa, kterou se přihlašujete musí být totožná s tou, kterou jste nám poskytli při vyplňování přihlášky ke vstupu do FS ČR! Pokud byste zadali jinou adresu, systém toto nebude akceptovat a neprovede vše zaregistrování.
V případě problémů volejte na +420 725 472 100

Přihlášení